FINALNA UTRKA - REZULTATI KATEGORIJA / FINAL RACE - CATEGORY RESULTS

ELITE M
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 1 10008164956 Jan Cimperman  SLO MTB Trbovlje\Nakita bikes Elite Man 3:54,484 -
2 8 10008833953 Miha Ivančič SLO ŠKTD Avče Elite Man 4:18,628 0:24,144
3 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:26,649 0:32,165
4 5 10017621951 Aleš Virtič SLO ŠKTD Avče Elite Man 4:33,347 0:38,863
5 10 10015098032 Matić Kvas SLO Wolf Racing Team Elite Man 4:38,414 0:43,930
6 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 4:44,992 0:50,508
7 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 4:53,223 0:58,739
8 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:54,849 1:00,365
9 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 5:19,122 1:24,638
10 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 5:22,857 1:28,373
11 20 10017640947 Matija Miščič SLO ŠKTD Avce Elite Man 5:26,099 1:31,615
12 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 5:26,527 1:32,043
13 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 5:26,672 1:32,188
14 19 10055974943 Tomaž Pirnat Virbnik SLO MTB Trbovlje Elite Man 6:29,438 2:34,954
15 12 10015797442 Zoltán Hóbor HUN Top Cycles  Elite Man 7:20,748 3:26,264
16 17 10054507415 Tarik Hadzic BIH Savages Crew Elite Man 8:07,493 4:13,009
17 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 9:25,087 5:30,603
  9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man DNF  
ELITE W
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 11:06,117 -
2 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 12:43,542 1:37,425
JUNIOR M
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  4:36,222 -
2 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  4:45,016 0:08,794
3 34 10017607100 Tim Cotič SLO BK KKJ – WD40 Bike Junior M  4:45,857 0:09,635
4 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  5:34,274 0:58,052
5 30 10017596790 Tilen Unetič SLO MTB Trbovlje Junior M  5:40,721 1:04,499
6 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  7:33,531 2:57,309
7 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  8:04,276 3:28,054
MASTER M
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  5:11,440 -
2 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  5:35,987 0:24,547
3 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  8:56,103 3:44,663
  55 10054507011 Edin Ćehović BIH Savages Crew Master M  DNS  
  54 10054506910 Muamer Corambegic  BIH  Savages Crew  Master M  DNS  
HOBBY
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 70 10015115917 Nino Kokelj SLO Ganesha Team Hobby 4:53,137 -
2 89 10008605193 Marko Puklin CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:57,596 0:04,459
3 80 10010845489 Deni Floričić CRO BK TNT Pazin Hobby 5:10,433 0:17,296
4 91   Filip Vunjak CRO Individual Hobby 5:28,176 0:35,039
5 72   Edi Barbalić CRO Individual Hobby 5:34,206 0:41,069
6 82   Davor Vusić CRO Individual Hobby 6:15,605 1:22,468
7 87 10058281826 Abel Kurelović CRO BK TNT Pazin Hobby 6:39,466 1:46,329
8 84   Michael Koranić CRO Individual Hobby 6:48,705 1:55,568
9 79   Mihael Holsedl SLO Individual Hobby 6:54,399 2:01,262
10 90 10015098133 Nevio Krček CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 7:06,749 2:13,612
11 76   Luka Prkačin CRO Individual Hobby 7:18,187 2:25,050
12 78   Jasmin Habula CRO Individual Hobby 7:48,657 2:55,520
13 75   Igor Mijatović CRO BK Krš Hobby 8:04,127 3:10,990
14 77   Martin Šoštar CRO Individual Hobby 8:34,806 3:41,669
15 83   Dario Kanjir CRO Individual Hobby 9:22,243 4:29,106
16 86   Josip Težak CRO Individual Hobby 10:12,771 5:19,634
17 71   Martin Pocedulić CRO Individual Hobby 11:47,242 6:54,105
  81   Dušan Lepoša SLO Individual Hobby DNS  
ELITE M HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:26,649 -
2 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 4:44,992 0:18,343
3 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:54,849 0:28,200
4 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 5:19,122 0:52,473
5 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 5:26,672 1:00,023
  9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man DNF  
ELITE M / U23 HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 4:53,223 -
2 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 5:22,857 0:56,208
3 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 5:26,527 0:59,878
4 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 9:25,087 4:58,438
ELITE W HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 11:06,117 -
2 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 12:43,542 1:37,425
JUNIOR M HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  4:36,222 -
2 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  4:45,016 0:08,794
3 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  5:34,274 0:58,052
4 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  7:33,531 2:57,309
5 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  8:04,276 3:28,054
MASTER M HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  5:11,440 -
2 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  5:35,987 0:24,547
3 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  8:56,103 3:44,663


TIMING SERVICE
DELTA SPORT Timing Service