KVALIFIKACIJSKA UTRKA - REZULTATI KATEGORIJA / QUALIFY RACE - CATEGORY RESULTS

ELITE M
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 1 10008164956 Jan Cimperman  SLO MTB Trbovlje\Nakita bikes Elite Man 3:23,289 -
2 8 10008833953 Miha Ivančič SLO ŠKTD Avče Elite Man 3:33,836 0:10,547
3 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 3:43,122 0:19,833
4 10 10015098032 Matić Kvas SLO Wolf Racing Team Elite Man 3:55,666 0:32,377
5 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 3:55,981 0:32,692
6 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 4:00,643 0:37,354
7 20 10017640947 Matija Miščič SLO ŠKTD Avce Elite Man 4:02,380 0:39,091
8 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 4:02,643 0:39,354
9 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:04,261 0:40,972
10 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 4:13,028 0:49,739
11 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 4:15,349 0:52,060
12 9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man 4:31,991 1:08,702
13 12 10015797442 Zoltán Hóbor HUN Top Cycles  Elite Man 4:59,906 1:36,617
14 17 10054507415 Tarik Hadzic BIH Savages Crew Elite Man 5:01,537 1:38,248
15 19 10055974943 Tomaž Pirnat Virbnik SLO MTB Trbovlje Elite Man 5:17,428 1:54,139
16 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 5:20,333 1:57,044
17 5 10017621951 Aleš Virtič SLO ŠKTD Avče Elite Man 6:04,599 2:41,310
18 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 6:13,311 2:50,022
  18 11013479950 Roko Kovačić CRO BK Stina Elite Man / U23 DNS  
  7 10010010885 Luka Šimunac CRO BK Stina Elite Man / U23 DNS  
  15 10014746307 Paul Guttmann  AUT ESR Downhill Team  Elite Man DNS  
  16 10013576041 David Guttmann AUT ESR Downhill Team Elite Man DNS  
ELITE W
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 6:38,313 -
2 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 10:12,398 3:34,085
JUNIOR M
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  4:02,198 -
2 34 10017607100 Tim Cotič SLO BK KKJ – WD40 Bike Junior M  4:12,938 0:10,740
3 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  4:17,451 0:15,253
4 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  4:27,489 0:25,291
5 30 10017596790 Tilen Unetič SLO MTB Trbovlje Junior M  4:32,828 0:30,630
6 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  5:18,241 1:16,043
7 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  5:55,414 1:53,216
MASTER M
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  4:30,954 -
2 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  4:43,604 0:12,650
3 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  5:17,449 0:46,495
4 54 10054506910 Muamer Corambegic  BIH  Savages Crew  Master M  6:09,197 1:38,243
5 55 10054507011 Edin Ćehović BIH Savages Crew Master M  6:56,113 2:25,159
HOBBY
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 89 10008605193 Marko Puklin CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:05,627 -
2 80 10010845489 Deni Floričić CRO BK TNT Pazin Hobby 4:30,820 0:25,193
3 90 10015098133 Nevio Krček CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:41,122 0:35,495
4 72   Edi Barbalić CRO Individual Hobby 4:43,371 0:37,744
5 79   Mihael Holsedl SLO Individual Hobby 5:09,623 1:03,996
6 82   Davor Vusić CRO Individual Hobby 5:26,901 1:21,274
7 76   Luka Prkačin CRO Individual Hobby 5:27,502 1:21,875
8 78   Jasmin Habula CRO Individual Hobby 5:28,055 1:22,428
9 84   Michael Koranić CRO Individual Hobby 5:29,197 1:23,570
10 75   Igor Mijatović CRO BK Krš Hobby 5:30,345 1:24,718
11 87 10058281826 Abel Kurelović CRO BK TNT Pazin Hobby 5:41,138 1:35,511
12 77   Martin Šoštar CRO Individual Hobby 5:52,485 1:46,858
13 91   Filip Vunjak CRO Individual Hobby 6:03,870 1:58,243
14 83   Dario Kanjir CRO Individual Hobby 6:26,031 2:20,404
15 86   Josip Težak CRO Individual Hobby 6:28,728 2:23,101
16 81   Dušan Lepoša SLO Individual Hobby 6:54,006 2:48,379
17 71   Martin Pocedulić CRO Individual Hobby 7:11,456 3:05,829
18 70 10015115917 Nino Kokelj SLO Ganesha Team Hobby 7:13,517 3:07,890
  88 10010637547 Matija Sobo CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby DNS  
  73 10013377795 Andreas Vidovič SLO Ganesta team Hobby DNS  
  74   Matko Vlaić CRO Individual Hobby DNS  
ELITE M HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 3:43,122 -
2 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 3:55,981 0:12,859
3 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 4:00,643 0:17,521
4 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:04,261 0:21,139
5 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 4:13,028 0:29,906
6 9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man 4:31,991 0:48,869
ELITE M / U23 HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 4:02,643 -
2 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 4:15,349 0:32,227
3 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 5:20,333 1:37,211
4 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 6:13,311 2:30,189
  18 11013479950 Roko Kovačić CRO BK Stina Elite Man / U23 DNS  
  7 10010010885 Luka Šimunac CRO BK Stina Elite Man / U23 DNS  
ELITE W HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 6:38,313 -
2 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 10:12,398 3:34,085
JUNIOR M HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  4:02,198 -
2 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  4:17,451 0:15,253
3 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  4:27,489 0:25,291
4 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  5:18,241 1:16,043
5 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  5:55,414 1:53,216
MASTER M HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  4:30,954 -
2 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  4:43,604 0:12,650
3 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  5:17,449 0:46,495
HOBBY HR
Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 89 10008605193 Marko Puklin CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:05,627 -
2 80 10010845489 Deni Floričić CRO BK TNT Pazin Hobby 4:30,820 0:25,193
3 90 10015098133 Nevio Krček CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:41,122 0:35,495
4 72   Edi Barbalić CRO Individual Hobby 4:43,371 0:37,744
5 82   Davor Vusić CRO Individual Hobby 5:26,901 1:21,274
6 76   Luka Prkačin CRO Individual Hobby 5:27,502 1:21,875
7 78   Jasmin Habula CRO Individual Hobby 5:28,055 1:22,428
8 84   Michael Koranić CRO Individual Hobby 5:29,197 1:23,570
9 75   Igor Mijatović CRO BK Krš Hobby 5:30,345 1:24,718
10 87 10058281826 Abel Kurelović CRO BK TNT Pazin Hobby 5:41,138 1:35,511
11 77   Martin Šoštar CRO Individual Hobby 5:52,485 1:46,858
12 91   Filip Vunjak CRO Individual Hobby 6:03,870 1:58,243
13 83   Dario Kanjir CRO Individual Hobby 6:26,031 2:20,404
14 86   Josip Težak CRO Individual Hobby 6:28,728 2:23,101
15 71   Martin Pocedulić CRO Individual Hobby 7:11,456 3:05,829
  88 10010637547 Matija Sobo CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby DNS  
  74   Matko Vlaić CRO Individual Hobby DNS  


TIMING SERVICE
DELTA SPORT Timing Service