UKUPNI REDOSLIJED KVALIFIKACIJSKE UTRKE / TOTAL QUALIFY RACE RESULTS

Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category Time Gap
1 1 10008164956 Jan Cimperman  SLO MTB Trbovlje\Nakita bikes Elite Man 3:23,289 -
2 8 10008833953 Miha Ivančič SLO ŠKTD Avče Elite Man 3:33,836 0:10,547
3 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 3:43,122 0:19,833
4 10 10015098032 Matić Kvas SLO Wolf Racing Team Elite Man 3:55,666 0:32,377
5 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 3:55,981 0:32,692
6 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 4:00,643 0:37,354
7 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  4:02,198 0:38,909
8 20 10017640947 Matija Miščič SLO ŠKTD Avce Elite Man 4:02,380 0:39,091
9 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 4:02,643 0:39,354
10 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 4:04,261 0:40,972
11 89 10008605193 Marko Puklin CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:05,627 0:42,338
12 34 10017607100 Tim Cotič SLO BK KKJ – WD40 Bike Junior M  4:12,938 0:49,649
13 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 4:13,028 0:49,739
14 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 4:15,349 0:52,060
15 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  4:17,451 0:54,162
16 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  4:27,489 1:04,200
17 80 10010845489 Deni Floričić CRO BK TNT Pazin Hobby 4:30,820 1:07,531
18 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  4:30,954 1:07,665
19 9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man 4:31,991 1:08,702
20 30 10017596790 Tilen Unetič SLO MTB Trbovlje Junior M  4:32,828 1:09,539
21 90 10015098133 Nevio Krček CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 4:41,122 1:17,833
22 72   Edi Barbalić CRO Individual Hobby 4:43,371 1:20,082
23 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  4:43,604 1:20,315
24 12 10015797442 Zoltán Hóbor HUN Top Cycles  Elite Man 4:59,906 1:36,617
25 17 10054507415 Tarik Hadzic BIH Savages Crew Elite Man 5:01,537 1:38,248
26 79   Mihael Holsedl SLO Individual Hobby 5:09,623 1:46,334
27 19 10055974943 Tomaž Pirnat Virbnik SLO MTB Trbovlje Elite Man 5:17,428 1:54,139
28 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  5:17,449 1:54,160
29 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  5:18,241 1:54,952
30 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 5:20,333 1:57,044
31 82   Davor Vusić CRO Individual Hobby 5:26,901 2:03,612
32 76   Luka Prkačin CRO Individual Hobby 5:27,502 2:04,213
33 78   Jasmin Habula CRO Individual Hobby 5:28,055 2:04,766
34 84   Michael Koranić CRO Individual Hobby 5:29,197 2:05,908
35 75   Igor Mijatović CRO BK Krš Hobby 5:30,345 2:07,056
36 87 10058281826 Abel Kurelović CRO BK TNT Pazin Hobby 5:41,138 2:17,849
37 77   Martin Šoštar CRO Individual Hobby 5:52,485 2:29,196
38 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  5:55,414 2:32,125
39 91   Filip Vunjak CRO Individual Hobby 6:03,870 2:40,581
40 5 10017621951 Aleš Virtič SLO ŠKTD Avče Elite Man 6:04,599 2:41,310
41 54 10054506910 Muamer Corambegic  BIH  Savages Crew  Master M  6:09,197 2:45,908
42 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 6:13,311 2:50,022
43 83   Dario Kanjir CRO Individual Hobby 6:26,031 3:02,742
44 86   Josip Težak CRO Individual Hobby 6:28,728 3:05,439
45 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 6:38,313 3:15,024
46 81   Dušan Lepoša SLO Individual Hobby 6:54,006 3:30,717
47 55 10054507011 Edin Ćehović BIH Savages Crew Master M  6:56,113 3:32,824
48 71   Martin Pocedulić CRO Individual Hobby 7:11,456 3:48,167
49 70 10015115917 Nino Kokelj SLO Ganesha Team Hobby 7:13,517 3:50,228
50 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 10:12,398 6:49,109
  88 10010637547 Matija Sobo CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby DNS  
  73 10013377795 Andreas Vidovič SLO Ganesta team Hobby DNS  
  74   Matko Vlaić CRO Individual Hobby DNS  
  18 11013479950 Roko Kovačić CRO BK Stina Elite Man / U23 DNS  
  7 10010010885 Luka Šimunac CRO BK Stina Elite Man / U23 DNS  
  15 10014746307 Paul Guttmann  AUT ESR Downhill Team  Elite Man DNS  
  16 10013576041 David Guttmann AUT ESR Downhill Team Elite Man DNS  


TIMING SERVICE
DELTA SPORT Timing Service