STARTNA LISTA FINALNE UTRKE / START LIST - FINAL RACE

Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category St. Time
1 70 10015115917 Nino Kokelj SLO Ganesha Team Hobby 15:00:00
2 71   Martin Pocedulić CRO Individual Hobby 15:01:00
3 81   Dušan Lepoša SLO Individual Hobby 15:02:00
4 86   Josip Težak CRO Individual Hobby 15:03:00
5 83   Dario Kanjir CRO Individual Hobby 15:04:00
6 91   Filip Vunjak CRO Individual Hobby 15:05:00
7 77   Martin Šoštar CRO Individual Hobby 15:06:00
8 87 10058281826 Abel Kurelović CRO BK TNT Pazin Hobby 15:07:00
9 75   Igor Mijatović CRO BK Krš Hobby 15:08:00
10 84   Michael Koranić CRO Individual Hobby 15:09:00
11 78   Jasmin Habula CRO Individual Hobby 15:10:00
12 76   Luka Prkačin CRO Individual Hobby 15:11:00
13 82   Davor Vusić CRO Individual Hobby 15:12:00
14 79   Mihael Holsedl SLO Individual Hobby 15:13:00
15 72   Edi Barbalić CRO Individual Hobby 15:14:00
16 90 10015098133 Nevio Krček CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 15:15:00
17 80 10010845489 Deni Floričić CRO BK TNT Pazin Hobby 15:16:00
18 89 10008605193 Marko Puklin CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 15:17:00
19 55 10054507011 Edin Ćehović BIH Savages Crew Master M  15:21:00
20 54 10054506910 Muamer Corambegic  BIH  Savages Crew  Master M  15:22:00
21 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  15:23:00
22 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  15:24:00
23 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  15:25:00
24 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  15:29:00
25 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  15:30:00
26 30 10017596790 Tilen Unetič SLO MTB Trbovlje Junior M  15:31:00
27 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  15:32:00
28 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  15:33:00
29 34 10017607100 Tim Cotič SLO BK KKJ – WD40 Bike Junior M  15:34:00
30 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  15:35:00
31 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 15:39:00
32 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 15:40:00
33 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 15:44:00
34 5 10017621951 Aleš Virtič SLO ŠKTD Avče Elite Man 15:45:00
35 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 15:46:00
36 19 10055974943 Tomaž Pirnat Virbnik SLO MTB Trbovlje Elite Man 15:47:00
37 17 10054507415 Tarik Hadzic BIH Savages Crew Elite Man 15:48:00
38 12 10015797442 Zoltán Hóbor HUN Top Cycles  Elite Man 15:49:00
39 9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man 15:50:00
40 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 15:51:00
41 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 15:52:00
42 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 15:53:00
43 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 15:54:00
44 20 10017640947 Matija Miščič SLO ŠKTD Avce Elite Man 15:55:00
45 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 15:57:00
46 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 15:59:00
47 10 10015098032 Matić Kvas SLO Wolf Racing Team Elite Man 16:01:00
48 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 16:03:00
49 8 10008833953 Miha Ivančič SLO ŠKTD Avče Elite Man 16:05:00
50 1 10008164956 Jan Cimperman  SLO MTB Trbovlje\Nakita bikes Elite Man 16:07:00


TIMING SERVICE
DELTA SPORT Timing Service