STARTNA LISTA KVALIFIKACIJSKE UTRKE / START LIST - QUALIFY RACE

Order S. Nr. UCI Code Name Nac. Club Category St. Time
1 1 10008164956 Jan Cimperman  SLO MTB Trbovlje\Nakita bikes Elite Man 11:00:00
2 2 10006755729 Berislav Topol CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 11:01:00
3 3 10007553654 Frano Liović CRO BK Stina Elite Man 11:02:00
4 4 10006755830 Nikola Klačinski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 11:03:00
5 5 10017621951 Aleš Virtič SLO ŠKTD Avče Elite Man 11:04:00
6 6 10009164561 Antonio Holjevac CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man / U23 11:05:00
7 7 10010010885 Luka Šimunac CRO BK Stina Elite Man / U23 11:06:00
8 8 10008833953 Miha Ivančič SLO ŠKTD Avče Elite Man 11:07:00
9 9 10015797038 Lovel Matijaš CRO BK Stina Elite Man 11:08:00
10 10 10015098032 Matić Kvas SLO Wolf Racing Team Elite Man 11:09:00
11 11 10015797139 Edin Pasic CRO BK TNT Pazin Elite Man 11:10:00
12 12 10015797442 Zoltán Hóbor HUN Top Cycles  Elite Man 11:11:00
13 13 10015797745 Maks Tucman CRO BGK Tuškanac Elite Man / U23 11:12:00
14 14 10028433815 Zvonimir Josip Grgić CRO BK Stina Elite Man / U23 11:13:00
15 15 10014746307 Paul Guttmann  AUT ESR Downhill Team  Elite Man 11:14:00
16 16 10013576041 David Guttmann AUT ESR Downhill Team Elite Man 11:15:00
17 17 10054507415 Tarik Hadzic BIH Savages Crew Elite Man 11:16:00
18 18 11013479950 Roko Kovačić CRO BK Stina Elite Man / U23 11:17:00
19 19 10055974943 Tomaž Pirnat Virbnik SLO MTB Trbovlje Elite Man 11:18:00
20 20 10017640947 Matija Miščič SLO ŠKTD Avce Elite Man 11:19:00
21 21 10015116018 Borna Antić CRO BK Stina Elite Man / U23 11:20:00
22 22 10028412694 Mislav Bukovski CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Man 11:21:00
23 135 10006435124 Dubravka Družeta CRO BK TNT Pazin Elite Women 11:25:00
24 136 10028451902 Tea Marković CRO BK KKJ – WD40 Bike Elite Women 11:26:00
25 30 10017596790 Tilen Unetič SLO MTB Trbovlje Junior M  11:30:00
26 31 10028434320 Noa Radolović CRO BK TNT Pazin Junior M  11:31:00
27 32 10016258190 Ivan Bašić CRO BK TNT Pazin Junior M  11:32:00
28 33 10028416637 Tibor Pfarrer CRO BGK Tuškanac Junior M  11:33:00
29 34 10017607100 Tim Cotič SLO BK KKJ – WD40 Bike Junior M  11:34:00
30 35 10028430680 Tin Gracin CRO BK TNT Pazin Junior M  11:35:00
31 36 10028416637 Robert Kišak CRO BK Stina Junior M  11:36:00
32 51 10005857063 Luka Španjol CRO BK Veli Vrh Master M  11:40:00
33 52 10007553856 Marin Pecorari CRO BK Veli Vrh Master M  11:41:00
34 53 10014357701 Nikola Lehkec CRO BK KKJ – WD40 Bike Master M  11:42:00
35 54 10054506910 Muamer Corambegic  BIH  Savages Crew  Master M  11:43:00
36 55 10054507011 Edin Ćehović BIH Savages Crew Master M  11:44:00
37 70 10015115917 Nino Kokelj SLO Ganesha Team Hobby 11:48:00
38 71   Martin Pocedulić CRO Individual Hobby 11:49:00
39 72   Edi Barbalić CRO Individual Hobby 11:50:00
40 73 10013377795 Andreas Vidovič SLO Ganesta team Hobby 11:51:00
41 74   Matko Vlaić CRO Individual Hobby 11:52:00
42 75   Igor Mijatović CRO BK Krš Hobby 11:53:00
43 76   Luka Prkačin CRO Individual Hobby 11:54:00
44 77   Martin Šoštar CRO Individual Hobby 11:55:00
45 78   Jasmin Habula CRO Individual Hobby 11:56:00
46 79   Mihael Holsedl SLO Individual Hobby 11:57:00
47 80 10010845489 Deni Floričić CRO BK TNT Pazin Hobby 11:58:00
48 81   Dušan Lepoša SLO Individual Hobby 11:59:00
49 82   Davor Vusić CRO Individual Hobby 12:00:00
50 83   Dario Kanjir CRO Individual Hobby 12:01:00
51 84   Michael Koranić CRO Individual Hobby 12:02:00
52 86   Josip Težak CRO Individual Hobby 12:03:00
53 87 10058281826 Abel Kurelović CRO BK TNT Pazin Hobby 12:04:00
54 88 10010637547 Matija Sobo CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 12:05:00
55 89 10008605193 Marko Puklin CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 12:06:00
56 90 10015098133 Nevio Krček CRO BK KKJ – WD40 Bike Hobby 12:07:00
57 91   Filip Vunjak CRO Individual Hobby 12:08:00


TIMING SERVICE
DELTA SPORT Timing Service